Tent4Rent
Namioty bankietowe
Dane firmy
Potocka 13 01-639 Warszawa Tel.: 224074242 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Namioty bankietowe

Widziałeś pewnie nie raz namioty handlowe rozkładane na rynku, a nawet stałeś pod nimi w trakcie targów czy prezentacji produktów branżowych. Te, włoskiego producenta MASTERTENT, charakteryzują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Poszczególne elementy wykonane są z aluminium, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem takiego namiotu, wejdź na stronę tent4rent.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą warszawskiej firmy. Co sprawia, że ich produkty są godne uwagi? Doświadczenie i profesjonalny montaż. 

Niezależnie od rodzaju imprezy, warto uchronić się przed nieoczekiwaną zmianą pogody. Nie ma nic gorszego niż krzesła zapadające się w trawnik w czasie deszczu czy plamy błota na eleganckiej sukience. W takiej sytuacji namioty bankietowe oraz szereg dostępnych akcesoriów pozwolą z powodzeniem zorganizować imprezę w plenerze. Firma umożliwia wybór jednego z pięciu typów namiotów, takiego jak:

  • BASIC,
  • STELLA,
  • PICNIC,
  • BLACK,
  • ROYAL

w bardzo atrakcyjnych cenach z możliwością wynajmu podłogi drewnianej lub kompozytowej zaprojektowanej na wzór plastra miodu.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Hydroidea Roman Bloch Spółka Komandytowa
service picture
Perfect Project Aleksandra Majsiuk
service picture
Solispharm Sp. z o. o.