Kamienica6
Kamienica6 - Sala na wesele okolice Łodzi
Dane firmy
Plac Kościuszki 6 95-070 Aleksandrów Łódzki Tel.: 735161534 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Kamienica6 - Sala na wesele okolice Łodzi

Dzień wesela jest jednym z tych momentów w życiu, w którym wszystko powinno działać bez zarzutów. Potencjalne problemy, które mogłyby zaprzątać głowę państwa młodych, to ryzyko zrujnowania tych chwil. Dlatego też nie warto się godzić na żadne półśrodki, szczególnie w kwestii doboru sali i cateringu.

Jedno i drugie gwarantuje znajdująca się w okolicach Łodzi sala na wesele, udostępniana przez restaurację Kamienica nr 6. Dużą, elegancko wykończoną przestrzeń, jaką dysponuje lokal, można dodatkowo przystroić, nadając jej weselnego charakteru. Ilość miejsca natomiast spokojnie wystarczy, by obsłużyć nawet większe wesela. Natomiast profesjonalna ekipa kucharzy dostarczy gościom pysznych dań z kuchni polskiej. Atutem restauracji jest również obszerna karta win, z której można wybrać trunki pochodzące z najdalszych zakątków świata.

Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd. Natomiast pokoje gościnne, jakimi dysponuje restauracja, pozwalają wypocząć weselnikom po przyjęciu i nabrać energii na powrót do domu. Wystarczy wejść na stronę lokalu, by przekonać się, co jeszcze mogą zaoferować.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Xfelgi.pl
service picture
Marbex sp. z o.o.
service picture
Butik-Kesi