Czasy, kiedy pozostałe po remoncie kawałki cegieł czy kafelki wywożono na pola i utwardzano nimi drogi dojazdowe, już dawno minęły i za takie działanie można obecnie zap "> Czasy, kiedy pozostałe po remoncie kawałki cegieł czy kafelki wywożono na pola i utwardzano nimi drogi dojazdowe, już dawno minęły i za takie działanie można obecnie zap..."/>
ALMA SERWIS Sp. z o.o.
Gruz - Opalenica
Dane firmy
Sadowa 14 62-002 Suchy Las Tel.: 739083083 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Gruz - Opalenica

Czasy, kiedy pozostałe po remoncie kawałki cegieł czy kafelki wywożono na pola i utwardzano nimi drogi dojazdowe, już dawno minęły i za takie działanie można obecnie zapłacić naprawdę sporą grzywnę. Co zatem zrobić z gruzem po zakończonym remoncie i do kogo zwrócić się, aby wywiózł ten gruz? W Opalenicy tym problemem może zająć się firma z linku almaserwis.pl, która już od lat świadczy usługi wywozu i utylizacji śmieci i wszelkich innych odpadów.

Jest to firma charakteryzująca się dużym profesjonalizmem dysponująca sporą, wykwalifikowaną kadrą. To doświadczeni pracownicy, którzy doskonale zdają sobie sprawę ze stanu środowiska i starają się zachęcać swoich klientów do szeroko rozumianej segregacji. Na przykład oferują niższe ceny wywozu śmieci poremontowych posegregowanych, nawet jeśli musieli podstawić klientowi kilka małych kontenerów niż jeden duży. Jest to świadome zagrożeń działanie, które można wyłącznie pochwalić. Poza wywozem posegregowanych i nieposegregowanych odpadów po remoncie firma ta ma w usługach wywóz odpadów ogrodowych, takich jak trawa, ziemia, gałęzie i liście. 

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
JStudio
service picture
Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o
service picture
Kancelaria Notarialna Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter Agnieszka.